O projektu 365

Projekt 365 (12.2.2011 - 11.2.2012) u konce

12. února 2012 v 20:06 | Daysy
Jak jste si mohli všimnout, právě včerejším dnem se ukončil můj první Projekt 365. Strašně rychle to uteklo. Za celý ten rok jsem kupodivu vždy a každý den stihla něco vyfotit,i když to vždycky nebyly hezké fotky. Stejně mě to ale nikdy nepřestalo bavit. Ze začátku jsem měla docela obavy, že s tím po čase seknu, ale nakonec na to nepřišla ani jedna myšlenka. Celý Projekt 365 mě dost chytl a bavil. Je vážně úžasné se dívat na všechny ty fotky. Vědět, co jsem který den dělala, co se stalo, co bylo špatně a co dobře. Vědět jakou jsem měla náladu a jen podle fotky si vybavit celý den. Nedělám to ani tak pro ostatní lidi, aby se podívali na mé fotky, ale pro sebe. Protože spíš jen já si opravdu ten den dokážu jen podle obrázku vybavit. No a chci si takhle vybavovat i další dny. Proto dneškem započnu druhý projekt nazvaný Projekt 365 + 1 (12.2.2012-11.2.2013) a budu doufat, že i ten dokončím. :) Proč plus jedna si snad domyslíte. ;)

O projektu 365

8. února 2011 v 15:38 | Daysy
Rozhodovala jsem se k tomuhle dlouho. Je to docela závazek, vyfotit něco každý den, ale chci to zkusit. Chci mít na každý den nějakou vzpomínku. Tento blog byl založen právě jen pro mé fotky, takže v článku nebude nic jiného než fotka, možná jedna, dvě věty k ní. 
Neříkám, že přidám každý den. Normálně chci přidávat fotky denně, ale známe ty nečekané situace, jakože nic nestíháme nebo nám vypadne internet, někdy i na pár dní. Každý článek bude mít název datumu, z kterého je fotka pořízena bez ohledu na to, kdy to bude přidáno.

S tímto projektem začínám 12.2.2011.
daysy-projekt365.blog.cz
Teď něco pro ty, kteří neví o čem to je. (zdroj článku)

Lidé často popisují, jak jim "celý život proběhl před očima", když prožijí nějakou traumatickou událost. Když začal Taylor McKnight pořizovat snímek každého dne, v lednu 2004, netušil, že projekt nebude pouze upomínkou na celý rok, ale že mu také pomůže ujasnit si, co je v jeho životě důležité. Ať už to byly jeho vztahy, kariéra, jeho smysl pro módu, zaznamenávání každého dne ve fotografii vytvořilo bohatou obrazovou historii jeho života... a navíc se stal lepším fotografem! Teď, když je uprostřed druhého kola, požádali jsme Taylora, aby nám o tom něco napsal. Přečtěte si, jak a proč začít tvořit vlastní fotografickou historii...
 
 

Reklama